Multimediálne technológie - štátnice 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Instrukcie

2 posters

Goto down

Instrukcie Empty Instrukcie

Odoslať  Bc. Branko Ne júl 06, 2008 5:13 pm

Hm tak co mame teraz robit ked sme skoncili? Tie tri papiere co sme dostali tak c os nimi? A co s tym uradom prace?
Bc. Branko
Bc. Branko
Admin

Počet príspevkov : 173
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 28.05.2008

https://multimedia.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Instrukcie Empty Re: Instrukcie

Odoslať  Bc.Durec Ne júl 06, 2008 11:37 pm

zajtra idem na urad prace,zistim teda ci co to treba a dalsie kam zaniest? socialka sa myslim spominala a este?

Bc.Durec
Multimédiák

Počet príspevkov : 7
Registration date : 08.06.2008

Návrat hore Goto down

Instrukcie Empty Re: Instrukcie

Odoslať  Bc.Durec Po júl 07, 2008 5:44 pm

Takze fesaci..veduca na urade prace mi povedala,ze v podstate ak mam istotu prijatia na druhy stupen studia,nemusim sa evidovat,ale ak nie treba sa do 7 dni od ukoncenia studia..kedze nam sudruh Vaculik povedal ze BY sme mali BYT prijaty na telekom,co sak nieje na 100%,ja som si tam ten registracny formular zaniesol s tym,ze ked mi pride potvrdenie o prijati,tak ho tam len donesiem ukazat a oni tu moju ziadost ani nezaeviduju akoby som tam ani nebol. Jednoducho len take krytie. No a odkazala ma este na socialku,to je odkial dostavaju rodicia pridavky,kde sa pozastavy zasielanie a od septembra,ked budeme zapisany na studium opatovne aj spatne obnovy. No a este zdravotka,zavisi kde a aku mate. Moja to vraj nepotrebuje,takze to si overte,ci to tam mate zaniest ci nie. What a Face

Bc.Durec
Multimédiák

Počet príspevkov : 7
Registration date : 08.06.2008

Návrat hore Goto down

Instrukcie Empty Re: Instrukcie

Odoslať  Bc. Branko Ut júl 08, 2008 3:26 pm

No takze v podstate to co povedal juro. Len ja som sa vobec nezaevidoval na urade lebo mi povedala teta ze to nemusim lebo keby som sa tak nedostanu fotrovci pridavky za mna cez prazdniny. Tak som isiel o dvere vedla (mozno taki ako badi pojdu do ineho mesta) tam som dal ziadost o pozastavenie pridavkov (ale s tym ze ked dojdem v septembri s papierom ze ma zobrali na druhy stupen tak mi to spatne vyplatia) no a potom este do poistovne aby som nemusel platit si zdravotku cez prazdniny tam som odovzdal dalsi ten papier a takisto v septebri masirovat s papierom o prijati no ale ak ma nikde nezoberu tak si musim doplatit poistenie spatne za prazdniny. tod vsio.

PS: Statstne a vesele vianoce a vela vody praje bc. Branko
Bc. Branko
Bc. Branko
Admin

Počet príspevkov : 173
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 28.05.2008

https://multimedia.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Instrukcie Empty Re: Instrukcie

Odoslať  Bc.Durec Ut júl 08, 2008 3:38 pm

kedze si ale bol na socialke tak ich aj tak nedostanu cez leto,ale az po prazdninach,takze to vinde presne zajedno...no a na tom urade ako som pisal sa to robi tak,ze je to len poistka,nechali si tam moju zlozku s tym ze ked ma zoberu,tak mi ju jednoducho vratia,akoby som tam ani nebol,a keby sa daco pokaslalo na skole,tak ju klasika zaeviduju...

mimochodom ako to vyzera s malovanim na chodnik?

Bc.Durec
Multimédiák

Počet príspevkov : 7
Registration date : 08.06.2008

Návrat hore Goto down

Instrukcie Empty Re: Instrukcie

Odoslať  Bc. Branko Ut júl 08, 2008 5:07 pm

no sak ano. ale keby ma ako normalne zaevidovali tak ich rodicia nedostanu vobec. no a to malovanie neviem kedy a ako poriesime... sa musime nejak dohodnut. prinajhorsom namalujeme v septembri
Bc. Branko
Bc. Branko
Admin

Počet príspevkov : 173
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 28.05.2008

https://multimedia.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Instrukcie Empty Re: Instrukcie

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.